612133-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische Mittel – LEKI ONKOLOGICZNE II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLEKI ONKOLOGICZNE II
Beschreibung1) Część nr 1 – Belantamabu mafodotin - 520 szt. 2) Część nr 2 – Adagrasib - 60 szt. 3) Część nr 3 – Toripalimab - 54 szt. 4) Część nr 4 – Sotorasibum - 25 szt. 5) Część nr 5 – Sacituzumabum govitecanum - 300 szt.
Interne KennungTP.382.091.2026 OB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelBelantamabu mafodotin
Beschreibung1) Belantamabu mafodotin 100 mg, fiol. 260 Szt. 2) Belantamabu mafodotin 70 mg, fiol. 260 Szt.
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na podstawie art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegające na możliwości rozszerzenia zakresu ilościowego przedmiotu Umowy. 2) Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z Prawa opcji jednorazowo lub wielokrotnie (w częściach), w okresie obowiązywania umowy. 3) Przedmiot zamówienia podzielony jest na: a) zamówienie podstawowe (gwarantowane): sukcesywna dostawa leków programowych, b) zamówienie opcjonalne (prawo opcji): możliwość rozszerzenia dostaw leków programowych o dodatkowe w ilości, - zgodnie z Formularzem oferty, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 4) Zamówienie podstawowe jest gwarantowane. Zamawiający ma prawo, ale nie obowiązek skorzystania z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia, w tym odszkodowawcze, w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości lub w części. 5) Wykonawca jest zobowiązany do skalkulowania ceny oferty z uwzględnieniem pełnego zakresu zamówienia podstawowego oraz pełnego zakresu prawa opcji. 6) Zamawiający wymaga, aby ceny jednostkowe zaoferowane za realizację zamówienia w ramach prawa opcji były takie same jak ceny jednostkowe za realizację zamówienia podstawowego. Zastosowanie przez Wykonawcę różnych cen jednostkowych dla tych samych pozycji w zamówieniu podstawowym i opcjonalnym zostanie uznane za sporządzenie oferty w sposób niezgodny z warunkami zamówienia i skutkować będzie odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
LosLOT-0002
TitelAdagrasib
BeschreibungAdagrasib 200 mg, 180 tabl. - 60 op.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelToripalimab
BeschreibungToripalimab 240 mg, fiol. - 54 szt
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelSotorasibum
BeschreibungSotorasibum 240 mg, 120 tabl. - 25 op.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelSacituzumabum govitecanum
BeschreibungSacituzumabum govitecanum 200 mg, fiol. - 300 szt.
Interne KennungCzęść 5