2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029. Zamówienie składa się z dwóch niżej wymienionych części: • Część 1: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Przytyk, Wolanów, Zakrzew, Kowala, Wierzbica, Iłża oraz ulic leżących w ciągach dróg powiatowych na terenie miast: Iłża i Przytyk, • Część 2: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Pionki, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Gózd, Skaryszew oraz ulic leżących w ciągu dróg powiatowych na terenie miast: Jedlnia-Letnisko, Pionki i Skaryszew. 2. Zestawienie rodzaju usług oraz planowanych ilości do wykonania w jednym sezonie zimowym w ramach zamówienia podane jest w Formularzach kosztorysów ofertowych (Formularz nr 2.1 i nr 2.2), które stanowią załączniki do niniejszej SWZ. 3. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Interne Kennung: PZD.I.261.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający może skrócić o 5 dni termin składania ofert, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp, co ma miejsce w przypadku przedmiotowego postępowania.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Przytyk, Wolanów, Zakrzew, Kowala, Wierzbica, Iłża oraz ulic leżących w ciągach dróg powiatowych na terenie miast: Iłża i Przytyk
Beschreibung: Przedmiotem Części 1 zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie gmin: Przytyk, Wolanów, Zakrzew, Kowala, Wierzbica, Iłża oraz ulic leżących w ciągach dróg powiatowych na terenie miast: Iłża i Przytyk. Zestawienie rodzaju usług oraz planowanych ilości do wykonania w jednym sezonie zimowym w ramach zamówienia podane jest w Formularzu kosztorysu ofertowego (Formularz nr 2.1 ), który stanowi załącznik do SWZ. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie gmin: Pionki, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Gózd, Skaryszew oraz ulic leżących w ciągu dróg powiatowych na terenie miast: Jedlnia-Letnisko, Pionki i Skaryszew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu radomskiego w sezonach zimowych 2026/2027, 2027/2028, 2028/2029 na terenie gmin: Pionki, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Jastrzębia, Gózd, Skaryszew oraz ulic leżących w ciągu dróg powiatowych na terenie miast: Jedlnia-Letnisko, Pionki i Skaryszew. Zestawienie rodzaju usług oraz planowanych ilości do wykonania w jednym sezonie zimowym w ramach zamówienia podane jest w Formularzu kosztorysu ofertowego (Formularz nr 2.2), który stanowi załącznik do SWZ. Rzeczywista ilość jednostek obmiarowych wynikać będzie z panujących warunków atmosferycznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym Tom III SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PZD.I.261.19.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 90630000 Ice-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2