See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/40/2026
Beschreibung: 2. Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załączniki od nr 1 do nr 11 Kosztorys ofertowy część 1-11, Załączniki od nr 1A do nr 11A Opis przedmiotu zamówienia część 1-11 oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Aparat USG
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 1 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 1A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Kardiotokograf
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 2 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 2A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Kolposkop optyczny
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 3 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 3A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Salpinograf
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 4 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 4A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Fundus kamera
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 5 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 5A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Laser do fotokoagulacji
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 6 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 6A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Tonometr bezkontaktowy z pachymetrem
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 7 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 7A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Elektroniczna waga medyczna
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 8 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 8A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Mobilny system endoskopowy z funkcją stroboskopii
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 9 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 9A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Optyka sztywna
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 10 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 10A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 - Zestaw do badania VNG
Beschreibung: Szczegółowy zakres dostaw składających się na przedmiot zamówienia oraz zasady ich wykonywania określają: Załącznik nr 11 Kosztorys ofertowy, Załącznik nr 11A -Opis przedmiotu zamówienia oraz Umowa i Załączniki do Umowy stanowiące załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 11