612168-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Milchanalysegeräte – Analyzátor rozboru vzoriek mlieka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Analyzátor rozboru vzoriek mlieka
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie kombinovaného prietokového analyzátora mlieka určeného na stanovenie kvalitatívnych parametrov mlieka. Podrobný opis predmetu zákazky je v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky a v prílohe č. 4 Technická špecifikácia súťažných podkladov.
Interne Kennung: 1039/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434530 Milchanalysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück