612170-2023 - Ergebnis
Niederlande – Hebezeuge – Renovatie van toneelhijsinstallaties van theater Flint
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie van toneelhijsinstallaties van theater Flint
Beschreibung: Renovatie toneelhijsininstallaties grote zaal Theater Flint Amersfoort: Het vervangen 83 stuks frequentieregelaars, inclusief aanpassen van de besturing en aanpassing voedingskast. Voor de uitgebreidere opdrachtomschrijving , zie de doorlopen marktconsultatie met Tenderned kenmerk 424868. Het vervangen 83 stuks frequentieregelaars, inclusief aanpassen van de besturing en aanpassing voedingskast. Voor de uitgebreidere opdrachtomschrijving , zie de doorlopen marktconsultatie met Tenderned kenmerk 424868.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416300 Hebezeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Renovatie toneelhijsinstallatie Flint
Beschreibung: Renovatie toneelhijsinstallatie in de grote zaal van Theater Flint. Zie tevens de marktconsultatie met TenderNed-kenmerk 424868 voor meer informatie. Zie publicatie.
Interne Kennung: 1