612171-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – Dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach na lata 2027-2028
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach na lata 2027-2028
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach na lata 2027-2028 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia
Interne KennungZP.271.15.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca dowóz i rozwóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Sławków do i ze szkół, przedszkoli, ośrodków w Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Katowicach na lata 2027-2028Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.