612172-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung174177-2026
Interne KennungZP-0050-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 21
BeschreibungRurki intubacyjne zbrojone
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 21
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 40% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 26
BeschreibungRurki ustno-gardłowe
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 26
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 33
BeschreibungMaski tlenowe z drenem
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 33
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 53
BeschreibungStrzykawki do pomp
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 53
LosLOT-0063
TitelZadanie nr 85
BeschreibungWorki do zbiórki moczu z miękkim drenem
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 85
LosLOT-0070
TitelZadanie nr 87
BeschreibungWorki do zbiórki moczu ze sztywnym drenem
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 87
LosLOT-0071
TitelZadanie nr 130
BeschreibungCewniki urologiczne - Couvelairea
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 130
LosLOT-0072
TitelZadanie nr 132
BeschreibungCewniki urologiczne - Nelaton
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 132
LosLOT-0073
TitelZadanie nr 136
BeschreibungCewniki urologiczne - Tiemann
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 136
LosLOT-0075
TitelZadanie nr 140
BeschreibungMaszynka do golenia
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 140
LosLOT-0083
TitelZadanie nr 144
BeschreibungStrzykawka typu Janeta
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 144
LosLOT-0086
TitelZadanie nr 145
BeschreibungOsłonka lateksowa
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 145
LosLOT-0133
TitelZadanie nr 149
BeschreibungZawór bezigłowy
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 149
LosLOT-0142
TitelZadanie nr 152
BeschreibungKaczki
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 152