2. Verfahren
Verfahren
Titel: SHN2303 Kantoormeubilair en aanverwante diensten
Beschreibung: Slachtofferhulp Nederland en Perspectief Herstelbemiddeling zijn op zoek naar één leverancier voor het leveren van (circulair) kantoormeubilair en aanverwante diensten. Deze opdracht is geraamd op ongeveer €740.000 over de gehele looptijd van de opdracht. Losse bestellingen, reparaties, e.d. zijn nog niet meegenomen in deze raming.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kantoormeubilair en aanverwante diensten
Beschreibung: Leveren en onderhouden van kantoormeubilair.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht wordt overeengekomen voor een contractperiode van twee (2) jaar met daarbij de optie voor Opdrachtgever om de Overeenkomst twee (2) keer te verlengen voor de duur van telkens één (1) jaar.