See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LF HK – ERDF kvalita na UK – Víceúčelové pacientské simulátory
Beschreibung: Předmětem plnění jednotlivých částí veřejné zakázky jsou dodávky víceúčelových pacientských simulátorů včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Víceúčelový pacientský simulátor s vysokou mírou věrnosti
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu víceúčelového pacientského simulátoru s vysokou mírou věrnosti pro Simulační centrum na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Víceúčelový pacientský simulátor malého dítěte
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 kusu víceúčelového pacientského simulátoru malého dítěte pro Simulační centrum na Univerzitě Karlově, Lékařské fakultě v Hradci Králové, včetně příslušenství, dopravy, cla, instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, dodání příslušné dokumentace, záručního servisu, a dále podle ostatních podmínek zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2