2. Verfahren
Verfahren
Titel: Food en Non Food
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van food- en non-food grossiersdiensten aan de praktijklocaties van ROC, MN waar Horeca-onderwijs wordt verzorgd. Het gaat om de structurele levering van een breed assortiment aan voedings- en genotmiddelen, dranken en non-food producten, afgestemd op de behoeften van een onderwijsomgeving met wisselende seizoens- en programmacycli. De geraamde contractwaarde voor deze opdracht bedraagt € 2.700.000 voor een periode van vier jaar (exclusief btw).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt