2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karma dla ptaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa karmy dla ptaków: a) Ptasie pyzy 500 g – formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej ze sznurkiem lub drutem umożliwiającym jej zawieszenie, formowana w kule o wadze 500 g +/- 5 %, o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 130 000 szt. b) Ptasie pyzy 90 g x 30 sztuk w wiaderku - formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej, formowana w kule o wadze 90 g +/- 10 %, pakowane w pojemnik plastikowy typu wiaderko , o wadze karmy w wiaderku 2,5 kg - 2,7 kg, o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 1000 szt. c) Ptasie pyzy 90 g x 130 sztuk w kartonie - formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej ze sznurkiem lub drutem umożliwiającym jej zawieszenie, formowana w kule o wadze 90 g +/- 10 %, opakowanie 130 sztuk, o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 300 szt. d) Ptasie pyzy 90 g x 6 sztuk w folii -formowana w kule tzw. „ ptasie pyzy”, karma w torebce siatkowej, formowana w kule o wadze od 90 g +/- 10%, pakowane w folię po 6 szt. o składzie minimum: pszenica (całe ziarna i śruta pszenna) 33%; łój 22%; słonecznik 20%; śruta kukurydziana 10%; kreda 7% ; otręby pszenne 5% ; orzech ziemny 2%; rzepak 1% - w ilości 4000 szt e) Karma sypka dla ptaków dziko żyjących 1 kg - mieszanka pakowana w worki foliowe 1 kg o składzie minimum: pszenica 30%, słonecznik 22%, kukurydza łamana 10%, owies bezłuskowy 10%, płatki owsiane 8%, płatki pszenni 8%, sorgo 4%, orzech połówki 3%, rodzynki 2%, proso 3%, - w ilości 5000 szt. f) Laska zbożowa 600 g - formowana w laskę - karma w torebce siatkowej ze sznurkiem lub drutem umożliwiającym zawieszenie, formowana w baton/laskę o wadze 600g +/- 10 %, o składzie minimum: łój 32%, pszenica 23%, słonecznik 12%, kukurydza łamana 8%, owies bezłuskowy 8%, płatki owsiane 5%, płatki pszenne 5%, , sorgo 2%, orzech połówki 2%, proso 2%, rodzynki 1%, - w ilości 3000 szt. g) Słonecznik 1kg -niełuskane ziarno słonecznika pakowane w worki foliowe 1 kg - w ilości 4950 szt. h) Karmnik ptasia pyza 90g - karmnik metalowy z ptasimi pyzami, minimalna pojemność 4szt. x 90g, wykonany z siatki metalowej. Kształt walca z daszkiem i metalowym wieszakiem w ilości 100 szt. i) Karmnik mały do zawieszenia- karmnik drewniany, zbijany: gwoździe/zszywki, kryty słomą, ze sznurkiem do zawieszenia, wymiary w cm. 28x25x23 (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt. j) Karmnik duży do zawieszenia - karmnik drewniany, okrągły, brzozowy, zbijany: gwoździe/zszywki, kryty chrustem brzozowym z uchwytem z drutu do zawieszenia, wymiar w cm: Ø 45, wysokość 47 (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt. k) Karmnik mały stojący - karmnik drewniany, kryty słomą, zbijany: gwoździe/zszywki, do montowania na stojak lub ustawiany swobodnie, wymiary w cm.: 32x38x22 (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt. l) Karmnik duży stojący - karmnik drewniany, kryty słomą, zbijany: gwoździe/zszywki, do montowania na stojak (oferta bez stojaka), wymiary w cm.: 55x45x26 (wymiary +/- 10%) w ilości 90 szt. m) Hotel dla owadów mały – Wymiary +/- 10% -Wysokość: 210 mm - Szerokość: 140 mm - Głębokość: 90 mm Wykonany z naturalnego drewna. Wypełnienie: rurki bambusowe, nawiercone drewno, szyszki. w ilości 40 szt. n) Hotel dla owadów duży – Wymiary +/- 10%: - Wysokość: 285 mm - Szerokość: 140 mm - Głębokość: 90 mm Wykonany z naturalnego drewna. Wypełnienie: rurki bambusowe, nawiercone drewno, szyszki w ilości 40 szt. o) Hotel dla owadów z siatką – Wymiary +/- 10% - Wysokość: 380 mm - Szerokość: 210 mm - Głębokość: 90 mm Wykonany z: naturalne drewno, rurki bambusowe, nawiercone drewno, siano, trociny, szyszki. Siano, trociny i szyszki zabezpieczone stalową siatką ochronną w ilości 40 szt. p) Karmnik do samodzielnego montażu - zestaw zawiera: drewniane elementy karmnika z nawierconymi otworami w które należy wbijać gwoździe, komplet gwoździ dołączony do zestawu, haczyk do zawieszenia karmnika, instrukcja montażu. - grubość deski z której wykonane są elementy: 10mm, słupki 20 x20 mm - wymiary karmnika po zmontowaniu: wysokość w najwyższym punkcie dachu: 15,5 cm (bez haczyka), szerokość z dachem: 19x20 cm (wymiary +/- 10%) w ilości 100 szt.
Interne Kennung: HP.270.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający na podstawie art. 441 pzp przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji (dalej jako Opcja). Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 45% wartości umowy Zamawiający jest uprawniony zlecić wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący dostawy, takie same jak opisane w opisie przedmiotu zamówienia w SWZ i w wycenie zgodnie z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym Wykonawcy. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw w ramach Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, ustalenie wartości tych dostaw, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień zamawiającego wynikających z umowy, w tym realizacja prawa do odstąpienia od umowy następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących przedmiotem umowy.