2. Verfahren
Verfahren
Titel: VIT - modernizace ŘS, ochran a VS (02A.0662) - Dodatek č.1
Beschreibung: Provedení projekčních prací a dalších související činností pro účely stavby VIT – modernizace ŘS, ochran a VS, a to zejména vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro provádění stavby (DPS), a to včetně položkových rozpočtů a výkazu výměr dle jednotlivých stavebních objektů (SO) a provozních souborů (PS) a dalších činností.
Interne Kennung: 2025200311
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIT - modernizace ŘS, ochran a VS (02A.0662) - Dodatek č. 1
Interne Kennung: 2025000311
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.