2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van Ramps en deuren van schepen
Beschreibung: Op dit moment wordt een groot deel van het (preventief) onderhoud van de ramps en luiken onder verantwoording van een derde partij gerealiseerd in de dokking periodes. De aanbestedende dienst wil het preventief onderhoud buiten de dokking perioden laten uitvoeren omdat dit plan-technisch voordelen biedt en de afhankelijkheden van andere werkzaamheden reduceert. Het correctief onderhoud vindt vrijewel altijd plaats in de dokkingsperiode. Voor het onderhoud voorziet de Aanbestedende dienst een dienstverleningsovereenkomst (overheidsopdracht) voor een periode van zeven (7) jaar met een (1) Opdrachtnemer. Deze Opdrachtnemer wordt gezien als een partner die in staat is haar dienstverlening te verbeteren door het onderhoud in de meest brede zin met DMI in te regelen, plannen en te optimaliseren gedurende de looptijd van de dienstverleningsovereenkomst.
Interne Kennung: T161422
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50241100 Reparatur von Wasserfahrzeugen, 50241200 Reparatur von Fähren
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Indien er schepen van het soort dat in scope in gebruik worden genomen of buiten gebruik worden gesteld zullen de onderhoudswerkzaamheden voor deze schepen resp. aan de opdracht toegevoegd worden of uit de opdracht worden genomen