2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi polegające na utrzymaniu zieleni na terenach będących własnością Skarbu Państwa oraz Gminy Miasta Rzeszów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na utrzymaniu zieleni na terenach będących własnością Skarbu Państwa oraz Gminy Miasta Rzeszów W ramach umowy wykonawca realizował będzie usługi polegające na: 1) koszeniu terenów nieurządzonych płaskich z grabieniem i wywozem traw (130 arów), 2) koszeniu terenów nieurządzonych płaskich bez grabienia i wywozu traw (7150 arów), 3) zbieraniu i usuwaniu zanieczyszczeń (800 m³), 4) wycince drzew (2 000 cm obwodu pni łącznie), 5) wycince krzewów i żywopłotów (400 m²), 6) cięciu pielęgnacyjnym i sanitarnym krzewów i żywopłotów (300 m²), 7) cięciu pielęgnacyjnym i sanitarnym drzew (35 sztuk). Wykonawca zobowiązany jest do posiadania umowy zawartej z odpowiednimi instalacjami zagospodarowującymi odpady komunalne przewidzianymi przepisami prawa,
Interne Kennung: ZP-A.271.70.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211500 Baumpflege, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji: 1.Rodzaj i maksymalna wartość opcji: wszystkie pozycje wymienione w formularzu cenowym. 2.Okoliczności skorzystania z opcji: Zamawiający skorzysta z prawa opcji w sytuacji gdy wykorzystane zostaną podstawowe ilości jednostek określone w załączniku nr IV (formularzu cenowym), a zajdzie potrzeba dalszego wykonywania prac. Warunkiem skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie środków finansowych na realizację usług. Wartość przewidywanych zamówień w ramach opcji 115 740,00 zł netto.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-A.271.70.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77211500 Tree-maintenance services, 90511300 Litter collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: