2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inrichting meubilair Maritieme Academie Harlingen
Beschreibung: Het leveren, plaatsen, monteren en gebruiksklaar opleveren van het maatwerk meubilair en/of het standaard meubilair. De opdracht is onderverdeeld in twee (2) percelen: - Perceel 1: Maatwerk meubilair - Perceel 2 : Standaard meubilair
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maatwerk meubilair
Beschreibung: De levering, plaatsing, montering en het gebruiksklaar opleveren van het maatwerk meubilair. De scope van dit perceel omvat: - Levering maatwerk meubilair - Plaatsen, monteren/installeren en gebruikskklaar opleveren van maatwerk meubilair.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Eventueel aanvullende opdrachten behorende bij de initiële opdracht
Los: LOT-0002
Titel: Standaard meubilair
Beschreibung: De levering, plaatsing, montering en het gebruiksklaar opleveren van het standaard meubilair. De scope van dit perceel omvat: - Levering standaard meubilair - Plaatsen, monteren/installeren en gebruikskklaar opleveren van standaard meubilair.
Interne Kennung: 2