612219-2026 - Ergebnis
Litauen – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Valstybei priklausančių melioracijos griovių ir juose esančių melioracijos statinių remonto darbų techninių-darbo projektų parengimo paslaugų pirkimas (Tarptautinis atviras konkursas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valstybei priklausančių melioracijos griovių ir juose esančių melioracijos statinių remonto darbų techninių-darbo projektų parengimo paslaugų pirkimas (Tarptautinis atviras konkursas)
Beschreibung: Šis pirkimas skaidomas į 2 pirkimo objekto dalis. Tiekėjai privalo teikti vienoje ar visose pirkimo objekto dalyse. Alternatyvūs pasiūlymai negalimi. Pirkimo objekto dalys yra šios: I-oji pirkimo objekto dalis – Šiaulių rajono Valdomų kadastrinėje vietovėje valstybei priklausančių melioracijos griovių Vilkvedžio up., griovių V-1, V-2, V-3 ir juose esančių melioracijos statinių remonto darbų techninio-darbo projekto parengimo paslauga. Paslaugų sudėtis, apimtys ir kiti reikalavimai yra nurodyti šių specialiųjų pirkimo sąlygų 15 priede pateiktoje Projektavimo užduotyje bei šių specialiųjų pirkimo sąlygų 8 priede pateikiamame Pirkimo sutarties projekte; II-oji pirkimo objekto dalis – Šiaulių rajono Gilvyčių kadastrinėje vietovėje valstybei priklausančių melioracijos griovių V-7, V-7-1, V-7-3, V-7-3-1 ir juose esančių melioracijos statinių remonto darbų techninio-darbo projekto parengimo paslauga. Paslaugų sudėtis, apimtys ir kiti reikalavimai yra nurodyti šių specialiųjų pirkimo sąlygų 16 priede pateiktoje Projektavimo užduotyje bei šių specialiųjų pirkimo sąlygų 9 priede pateikiamame Pirkimo sutarties projekte.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Šiaulių rajono Valdomų kadastrinėje vietovėje valstybei priklausančių melioracijos griovių Vilkvedžio up., griovių V-1, V-2, V-3 ir juose esančių melioracijos statinių remonto darbų techninio-darbo projekto parengimo paslauga
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: – Šiaulių rajono Gilvyčių kadastrinėje vietovėje valstybei priklausančių melioracijos griovių V-7, V-7-1, V-7-3, V-7-3-1 ir juose esančių melioracijos statinių remonto darbų techninio-darbo projekto parengimo paslauga
Interne Kennung: 2