612222-2026 - Ergebnis
Slowakei – Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen – Tlmivka na kompenzáciu jalového výkonu – spoločné obstarávanie - CEF
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tlmivka na kompenzáciu jalového výkonu – spoločné obstarávanie - CEF
Beschreibung: Predmetom zákazky sú olejové tlmivky na kompenzáciu jalového výkonu s menovitým napätím 110kV do vonkajšieho prostredia a s výkonom 40 MVAr v počte 10ks. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane vypracovaných technických špecifikácií je uvedené v časti "B.1 Opis predmetu zákazky".
Interne Kennung: 5163
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tlmivka na kompenzáciu jalového výkonu – spoločné obstarávanie – CEF
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rámcová dohoda sa uzatvára na dobu 48 mesiacov od podpisu rámcovej dohody, s možnosťou jej predĺženia zo strany Kupujúceho o ďalších 12 mesiacov. Viď bod 13.1. Prílohy 3 súťažných podkladov.