2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim
Beschreibung: 1. Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Neurochirurgicznym oraz w Poradni Neurochirurgicznej: ● Wymagane kwalifikacje zawodowe: lekarz specjalista w dziedzinie neurochirurgii. ● w zakresie pełnienia dyżurów pod telefonem w dni powszednie w godzinach 15.35- 8.00 oraz w dni świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty w godzinach 8.00- 8.00 i/lub w zakresie: ● wykonywania lub asystowania do zabiegów neurochirurgicznych, w tym konsultacje przedoperacyjne w godzinach 8.00-8.00 w dni powszednie, świąteczne, ustawowo wolne od pracy i soboty. Udzielający zamówienia dopuszcza inne przedziały czasowe zgodnie z zapotrzebowaniem ● Czas wykonywania świadczeń w Poradni Neurochirurgicznej: poniedziałek w godz. 8.00-13.00, wtorek w godz. 11.00-14.00, środa w godz. 11.00-18.00, czwartek w godz. 9.00-15.00, piątek w godz. 10.00-15.00, niedziela w godz. 10.00-12.00 zgodnie z ustalonym grafikiem w ramach harmonogramu pracy poradni.
Interne Kennung: Dyżury 07'2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121100 Dienstleistungen von praktischen Ärzten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: NCH - IP
Beschreibung: Świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w Oddziale Neurochirurgicznym oraz w Poradni Neurochirurgicznej
Interne Kennung: NCH