See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup korków naczyniowych, cewników balonowych, stentów, spirali oraz systemów przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup korków naczyniowych, cewników balonowych, stentów, spirali oraz systemów przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki w podziale na 9 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 434797-2026
Interne Kennung: DZPUCK.262.111.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zastosowanie skróconego terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z aktualnej i nieprzewidywalnej potrzeby klinicznej zapewnienia nowoczesnych wyrobów medycznych niezbędnych do wykonywania specjalistycznych procedur leczniczych. Konieczność zastosowania tych rozwiązań ujawniła się w toku bieżącej działalności leczniczej, w związku z pojawieniem się pacjentów, którzy nie mogą być skutecznie leczeni przy użyciu dotychczas stosowanych metod lub asortymentu. Zachowanie standardowych terminów postępowania mogłoby prowadzić do istotnego opóźnienia udzielania świadczeń, pogorszenia stanu zdrowia pacjentów oraz konieczności stosowania bardziej inwazyjnych metod leczenia lub kierowania pacjentów do innych ośrodków. Skrócenie terminu pozostaje w bezpośrednim związku z ochroną zdrowia i życia pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33182220 Herzklappen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Samorozprężalne korki do embolizacji
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Cewniki balonowe uniwersalne
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Stent kryty do zabiegu TIPSS
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Stent szyjny zapobiegający mikroembolizacji naczyń mózgowych
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Sterowalna koszulka naczyniowa
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Spirale odczepiane o dużej objętości z systemem dostawczym
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Akcesoria do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Spirale neurologiczne i obwodowe odczepiane z systemem dostawczym
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Systemy przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki mitralnej oraz niewydolności zastawki trójdzielnej
Interne Kennung: Część nr 9