612244-2023 - Wettbewerb
Belgien – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Raamcontract levering klein medisch materiaal
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract levering klein medisch materiaal
Beschreibung: OCMW Menen is de aanbestedende overheid en treedt op als opdrachtencentrale. De aangesloten besturen willen klein medisch materiaal aankopen ten behoeve van de woonzorgcentra op afroep voor: OCMW Menen Zorgbedrijf Harelbeke OCMW Zwevegem OCMW Kortrijk
Interne Kennung: 10/6/2023 12:01 PM 3PID2463 2023/1264
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamcontract levering klein medisch materiaal
Interne Kennung: 2023/1264
612244-2023 - Mededinging
België – Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging – Raamcontract levering klein medisch materiaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2023/1264