2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleiden, Trainen en Oefenen interne calamiteitenorganisatie
Beschreibung: De Gemeenschappelijke Regeling Meerinzicht verzorgt de bedrijfsvoering voor de gemeenten Ermelo, Harderwijk en Zeewolde en schrijft een Europese aanbesteding uit voor het Opleiden, Trainen en Oefenen (OTO) van de interne calamiteitenorganisatie. De opdracht richt zich op de verdere ontwikkeling van de vakbekwaamheid binnen de interne calamiteitenorganisatie van Meerinzicht. EHZM wil met deze aanbesteding een deskundige samenwerkingspartner contracteren die bijdraagt aan het creëren van samenhang tussen mensen, teams, processen en organisaties, zodat de vakbekwaamheid zich ontwikkelt en de continuïteit van de dienstverlening duurzaam wordt versterkt.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80500000 Servicios de formación
Clasificación adicional (cpv): 80550000 Servicios de formación en materia de seguridad
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000