See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego, w tym depozyty oraz akcesoria zużywalne do urządzeń medycznych zakupionych w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego, w tym depozyty oraz akcesoria zużywalne do urządzeń medycznych zakupionych w ramach Krajowego Planu Odbudowy. 2. Wspólny Słownik Zamówień CPV: Główny kod CPV: 33140000-3 - materiały medyczne; Pozostałe kody CPV: 33162000-3 - urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych; 33190000-8 – różne urządzenia i produkty medyczne; 33182220 - zastawki serca; 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 70 niepodzielnych części, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do niniejszego SWZ. 4. Oferty można składać w odniesieniu do jednej, kilku lub wszystkich części zamówienia. Oferta w każdej części winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części) i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w SWZ i jej załącznikach. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7, pkt 8.
Interne Kennung: NLZ.2026.271.63
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Prawie wszystkie pakiety objęte przedmiotowym postępowaniem stanowią powtórzenie pakietów z wcześniejszych postępowań, tj.: NLZ.2026.271.15, NLZ.2026.271.28, NLZ.2026.271.32, NLZ.2026.271.40, NLZ.2026.271.42 oraz NLZ.2026.271.52. Zamawiający nie ma już możliwości czasowych, aby po raz kolejny wszczynać postępowanie z zastosowaniem standardowego terminu składania ofert, który wynosi co najmniej 35 dni. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzęt i materiały niezbędne do zapewnienia ciągłości funkcjonowania poszczególnych jednostek szpitalnych oraz realizacji bieżących procedur medycznych, dlatego ich pilne zabezpieczenie jest konieczne. Mając na uwadze powyższe okoliczności, w szczególności pilną potrzebę zabezpieczenia dostaw materiałów jednorazowego użytku, konieczność zapewnienia ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych, ochrony życia i zdrowia pacjentów oraz umożliwienia niezwłocznego uruchomienia i pełnego wykorzystania specjalistycznej aparatury medycznej zakupionej w ramach realizowanego projektu KPO, zasadne i konieczne jest wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego z zastosowaniem skróconego terminu składania ofert, na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Plaster do czujnika poziomu krwi w rezerwuarze, kompatybilny z aparatem Stockert S5 PRO, który Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część nr 1: Plaster do czujnika poziomu krwi w rezerwuarze, kompatybilny z aparatem Stockert S5 PRO, który Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Sensor do nieinwazyjnego pomiaru utlenowania regionalnego krwi mózgu, +Część nr 2A: Dzierżawa
Beschreibung: Część nr 2: Sensor do nieinwazyjnego pomiaru utlenowania regionalnego krwi mózgu, +Część nr 2A: Dzierżawa
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Śródoperacyjny koc grzewczy
Beschreibung: Część nr 3: Śródoperacyjny koc grzewczy
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Klipsy naczyniowe*
Beschreibung: Część nr 4: Klipsy naczyniowe*
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Zestaw do nieinwazyjnego pomostowania aortalno-wieńcowego
Beschreibung: Część 5 Zestaw do nieinwazyjnego pomostowania aortalno-wieńcowego
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Pasta do aparatu ECMO
Beschreibung: Część 6 Pasta do aparatu ECMO
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Kaniule tętnicze i żylne do ECMO
Beschreibung: Część 7 Kaniule tętnicze i żylne do ECMO
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Zestaw do wprowadzania kaniuli tętniczej i żylnej, kompatybilny z kaniulami z cz. 7
Beschreibung: Część 8 Zestaw do wprowadzania kaniuli tętniczej i żylnej, kompatybilny z kaniulami z cz. 7
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Probówki
Beschreibung: Część 9 Probówki
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Beschreibung: Część 10 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Beschreibung: Część 11 Hydrauliczny i półsztywny implant prącia
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Staplery, ładunki, narzędzia jednorazowe, trokary i inne
Beschreibung: Część 12 Staplery, ładunki, narzędzia jednorazowe, trokary i inne
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Odciągi chirurgiczne silikonowe naczyniowe
Beschreibung: Część 13 Odciągi chirurgiczne silikonowe naczyniowe
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Woreczek ekstrakcyjny
Beschreibung: Część 14 Woreczek ekstrakcyjny
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Implanty oponowe do regeneracji opony twardej*
Beschreibung: Część 15 Implanty oponowe do regeneracji opony twardej*
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Implanty chirurgiczny wykonany z wieprzowego kolagenu
Beschreibung: Część 16 Implanty chirurgiczny wykonany z wieprzowego kolagenu
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Nożyczki laparoskopowe
Beschreibung: Część 17 Nożyczki laparoskopowe
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Płytki do przeszczepu skóry *
Beschreibung: Część 18 Płytki do przeszczepu skóry *
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Trocary, nożyczki, narzędzia laparoskopowe
Beschreibung: Część 19 Trocary, nożyczki, narzędzia laparoskopowe
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Trocary, nożyczki, narzędzia laparoskopowe
Beschreibung: Część 20 Trocary, nożyczki, narzędzia laparoskopowe
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Trocary do artroskopii barku
Beschreibung: Część 21 Trocary do artroskopii barku
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Beschreibung: Część 22 Materiały zużywalne do cytometru przepływowego FACS Lyric firmy Becton Dickinson, który to Zamawiający posiada na stanie
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Końcówki do odsysania pola operacyjnego
Beschreibung: Część 23 Końcówki do odsysania pola operacyjnego
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Klipsownice
Beschreibung: Część 24 Klipsownice
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Materiały zużywalne do endoskopowej chirurgii kręgosłupa systemu Vertebris firmy RiwoSpine, znajdującego się na stanie Zamawiającego
Beschreibung: Część 25 Materiały zużywalne do endoskopowej chirurgii kręgosłupa systemu Vertebris firmy RiwoSpine, znajdującego się na stanie Zamawiającego
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Przyrząd do przycinania zastawek żylnych
Beschreibung: Część 26 Przyrząd do przycinania zastawek żylnych
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Kompozyt kościozastępczy syntetyczny
Beschreibung: Część 27 Kompozyt kościozastępczy syntetyczny
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Jednorazowy system do płukania zasilany bateryjnie
Beschreibung: Część 28 Jednorazowy system do płukania zasilany bateryjnie
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Siatka do naprawy przepuklin
Beschreibung: Część 29 Siatka do naprawy przepuklin
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Obłożenie pacjenta wykonane z laminatu dwuwarstwowego
Beschreibung: Część 30 Obłożenie pacjenta wykonane z laminatu dwuwarstwowego
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Prześcieradło transportowe, osłona na podłokietnik
Beschreibung: Część 31 Prześcieradło transportowe, osłona na podłokietnik
Interne Kennung: Część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Zestaw do drenażu opłucnej metodą Seldingera
Beschreibung: Część 32 Zestaw do drenażu opłucnej metodą Seldingera
Interne Kennung: Część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Jednorazowy skalpel
Beschreibung: Część 33 Jednorazowy skalpel
Interne Kennung: Część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 Jednorazowy zestaw do ratunkowej konikopunkcji dla osób dorosłych
Beschreibung: Część 34 Jednorazowy zestaw do ratunkowej konikopunkcji dla osób dorosłych
Interne Kennung: Część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 Igły do akupunktury
Beschreibung: Część 35 Igły do akupunktury
Interne Kennung: Część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36 Akcesoria do systemu ogrzewania płynów enFlow™ firmy CareFusion, będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung: Część 36 Akcesoria do systemu ogrzewania płynów enFlow™ firmy CareFusion, będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Interne Kennung: Część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37 Rozszerzony zestaw do TIPS
Beschreibung: Część 37 Rozszerzony zestaw do TIPS
Interne Kennung: Część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38 Zszywacz skórny z zawartością 35 zszywek
Beschreibung: Część 38 Zszywacz skórny z zawartością 35 zszywek
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39 Strzykawki do przepłukiwania
Beschreibung: Część 39 Strzykawki do przepłukiwania
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego systemem obrazowania 3D wspierający planowanie i przebieg zabiegów onkologicznych System CarnaLife Holo
Beschreibung: Część 40 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego systemem obrazowania 3D wspierający planowanie i przebieg zabiegów onkologicznych System CarnaLife Holo
Interne Kennung: Część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Część 41 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego automatyczną zatapiarką MAGNUS PLUS Z SYSTEMEM SYNERGIAMILESTONE
Beschreibung: Część 41 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego automatyczną zatapiarką MAGNUS PLUS Z SYSTEMEM SYNERGIAMILESTONE
Interne Kennung: Część nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Część 42 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego drukarką do szkiełek DAKEWE S10DAKEWE
Beschreibung: Część 42 - Asortyment kompatybilny z posiadaną przez Zamawiającego drukarką do szkiełek DAKEWE S10DAKEWE
Interne Kennung: Część nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Część 43 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego kriostatem wolnostojacym Leica CM1950
Beschreibung: Część 43 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego kriostatem wolnostojacym Leica CM1950
Interne Kennung: Część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Część 44 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego laboratoryjnym system uzdatniania wody Milli QMerck Millipore
Beschreibung: Część 44 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego laboratoryjnym system uzdatniania wody Milli QMerck Millipore
Interne Kennung: Część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Część 45 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego pulsoksymetrem SpotLife® Touch
Beschreibung: Część 45 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego pulsoksymetrem SpotLife® Touch
Interne Kennung: Część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Część 46 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem Ecmo typ CARDIOHELP-iMAQUET
Beschreibung: Część 46 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego aparatem Ecmo typ CARDIOHELP-iMAQUET
Interne Kennung: Część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Część 47 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi - Maquet Powerled II 500/500MAQUET
Beschreibung: Część 47 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego lampami operacyjnymi - Maquet Powerled II 500/500MAQUET
Interne Kennung: Część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Część 48 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego ssakiem operacyjnym YDX-100M-25B
Beschreibung: Część 48 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego ssakiem operacyjnym YDX-100M-25B
Interne Kennung: Część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Część 49 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego unit-em diagnostycznym MODULA Europa
Beschreibung: Część 49 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego unit-em diagnostycznym MODULA Europa
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część 50 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego defibrylatorem FRED PA-1
Beschreibung: Część 50 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego defibrylatorem FRED PA-1
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami anestezjologicznymi oraz systemami monitorowania pacjenta firmy GE Healthcare cz.5 (m.in. Aestiva, Aespire, Avance, Excel SE, CARESCAPE oraz CARESCAPE Canvas)
Beschreibung: Część 51 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego aparatami anestezjologicznymi oraz systemami monitorowania pacjenta firmy GE Healthcare cz.5 (m.in. Aestiva, Aespire, Avance, Excel SE, CARESCAPE oraz CARESCAPE Canvas)
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego Aparatem do ozonoterapii producenta Sedecal
Beschreibung: Część 52 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego Aparatem do ozonoterapii producenta Sedecal
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego Robotem Chirurgicznym DaVinci
Beschreibung: Część 53 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego Robotem Chirurgicznym DaVinci
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część 54 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pompami infuzyjnymi MRidium 3860, stosowanej w środowisku rezonansu magnetycznego
Beschreibung: Część 54 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego pompami infuzyjnymi MRidium 3860, stosowanej w środowisku rezonansu magnetycznego
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego pulsoksymetrem stacjonarnym Radical -7
Beschreibung: Część 55 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego pulsoksymetrem stacjonarnym Radical -7
Interne Kennung: Część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem do wysoko przepływowej terapii tlenem typu Comen NF5 produkcji Walmed
Beschreibung: Część 56 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem do wysoko przepływowej terapii tlenem typu Comen NF5 produkcji Walmed
Interne Kennung: Część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami z serii Lifepak
Beschreibung: Część 57 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami z serii Lifepak
Interne Kennung: Część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami z serii Lifepak
Beschreibung: Część 58 - Asortyment kompatybilny z posiadanymi przez Zamawiającego defibrylatorami z serii Lifepak
Interne Kennung: Część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Część 59 Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego holterem TM2430
Beschreibung: Część 59 Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego holterem TM2430
Interne Kennung: Część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Część 60 Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego cystoskopem / resektoskopem
Beschreibung: Część 60 Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego cystoskopem / resektoskopem
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Część 61 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego mikroskopem operacyjnym neurochirurgcznym / otolaryngoloigicznym - Kinevo 900 S
Beschreibung: Część 61 - Asortyment kompatybilny z posiadanym przez Zamawiającego mikroskopem operacyjnym neurochirurgcznym / otolaryngoloigicznym - Kinevo 900 S
Interne Kennung: Część nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Część 62 Ruchome dyski szyjne
Beschreibung: Część 62 Ruchome dyski szyjne
Interne Kennung: Część nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Część 63 Prowadnica, igły i wiertło
Beschreibung: Część 63 Prowadnica, igły i wiertło
Interne Kennung: Część nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Część nr 64 Zastawka mechaniczna aortalna i mitralna,
Beschreibung: Część nr 64 Zastawka mechaniczna aortalna i mitralna,
Interne Kennung: Część nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Część nr 65: Protezy naczyniowe
Beschreibung: Część nr 65: Protezy naczyniowe
Interne Kennung: Część nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 66: Jednorazowy system do torakoskopowego zamknięcia uszka lewego przedsionka
Beschreibung: Część nr 66: Jednorazowy system do torakoskopowego zamknięcia uszka lewego przedsionka,
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Część 67 Jednorazowy endoskop do choledoskopu terapeutycznego
Beschreibung: Część 67 Jednorazowy endoskop do choledoskopu terapeutycznego
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Część 68 Samorozprężalny stent do przezżołądkowego lub przezdwunastniczego
Beschreibung: Część 68 Samorozprężalny stent do przezżołądkowego lub przezdwunastniczego
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Część 69 Zestaw narzędzi endoskopowych
Beschreibung: Część 69 Zestaw narzędzi endoskopowych
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Część 70 Szcypce biopsyjne, pętle do polipektomii
Beschreibung: Część 70 Szcypce biopsyjne, pętle do polipektomii
Interne Kennung: Część nr 70