See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reorganizácia ulice Hollého
Beschreibung: Predmetom zákazky je zhotovenie diela „Reorganizácia ulice Hollého" v rozsahu podľa projektovej dokumentácie, ktorá tvorí prílohu č. 1 súťažných podkladov a výkazu výmer, ktorý tvorí prílohu č. 2 súťažných podkladov. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: 06/2026/VM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001