See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego E obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb kotłowni w budynkach Zwycięstwa 6, 7 i 10 w Darłowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego E obejmująca sprzedaż i dystrybucje gazu: - dla potrzeb budynku mieszkalnego Zwycięstwa 6 w Darłowie (cześć nr I zamówienia); - dla potrzeb budynku mieszkalnego Zwycięstwa 7 w Darłowie (część nr II zamówienia); - dla potrzeb budynku mieszkalnego Zwycięstwa 10 w Darłowie (część nr III zamówienia); Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP-OG.2610.301.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego E obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb kotłowni w budynkach Zwycięstwa 6 w Darłowie
Interne Kennung: DZP-OG.2610.301.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego E obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb kotłowni w budynkach Zwycięstwa 7 w Darłowie
Interne Kennung: DZP-OG.2610.301.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego wysokometanowego E obejmująca sprzedaż i dystrybucję gazu dla potrzeb kotłowni w budynkach Zwycięstwa 10 w Darłowie
Interne Kennung: DZP-OG.2610.301.2025-3