2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie nieuwbouw Stichting Verderwijs
Beschreibung: Voor u ligt de selectieleidraad voor Nieuwbouw SO en VSO Verderwijs te Zeist. Stichting Verderwijs is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw van een SO en VSO school. 7.000m2
Interne Kennung: P2000194
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1