2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění zimního humanitárního opatření Troja – zimní sezony 2025/2026 a 2026/2027“
Beschreibung: Obstarání záležitostí spočívajících v komplexním zajištění Zimního humanitárního opatřené /ZHO/ Troja pro zimní sezony 2025/2026 a 2026/2027 v na pozemku par.č. 440/3 k.ú Troja, době a rozsahu sjednaném ve smlouvě. Obstarání ZHO Troja pro jednu zimní sezonu zahrnuje především tyto záležitostí: i. zajištění nájmu prostorových systémů – kontejnerů a přiléhajícího mobilního zařízení útulny Troja, instalace, deinstalace po ukončení zimní sezony ii. zajištění přepravy prostorových systémů-kontejnerů a přiléhajícího mobilního zařízení útulny Troja do a z místa nakládky a vykládky pro danou zimní sezonu iii. zajištění správy vybudované útulny Troja a poskytování technické podpory po dobu trvání dané zimní sezony iv. koordinace všech dodavatelů při zajišťování všech výše uvedených záležitostí, aby byla řádně a včas vybudována útulna Troja, byl zajištěn její řádný a bezpečný provoz pro Potřebné osoby, následná deinstalace útulky Troja, vyklizení, vyčištění pozemku parc. č. 440/3 k. ú. Troja a jeho protokolárního předání příkazci.
Interne Kennung: 13a
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: viz zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34220000 Anhänger, Sattelanhänger und fahrbare Großbehälter, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport), 70130000 Vermietung von Grundstücken im Eigenbesitz, 70331100 Verwaltung von Institutionen, 98341100 Verwaltung von Unterkünften
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: § 100 odstavec (1) Zákona vyhrazuje změny závazku smlouvy: - změny ceny v důsledku změny DPH - změny rozsahu předmětu plnění – rozšíření či omezení předmětu plnění