Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Piotrkowski (PL713)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
612279-2026 - Competition
Poland – Laboratory reagents – Sprzedaż i dostarczenie odczynników do badań metodą mikrokolumnową w żelu z zakresu immunologii transfuzjologicznej oraz dzierżawa analizatora wraz z systemem BackUp.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sprzedaż i dostarczenie odczynników do badań metodą mikrokolumnową w żelu z zakresu immunologii transfuzjologicznej oraz dzierżawa analizatora wraz z systemem BackUp.
Description: Wymagania techniczne i organizacyjne zgodnie z SWZ.
Internal identifier: 56/ZPN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Sprzedaż i dostarczenie odczynników do badań metodą mikrokolumnową w żelu z zakresu immunologii transfuzjologicznej oraz dzierżawa analizatora wraz z systemem BackUp. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w Załączniku Nr 1a i Nr 2 do SWZ.