See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud tractoren
Beschreibung: De gemeente Den Haag maakt bij een aantal dienstonderdelen gebruik van tractoren om werkzaamheden uit te voeren. Bij de dienst Onderwijs Cultuur en Welzijn (OCW) worden de tractoren door de afdeling Sportvoorzieningen ingezet voor het onderhoud van de sportvelden en bij de dienst Stadsbeheer (DSB) worden de tractoren door de Haagse Straat Organisatie (HSO) hoofdzakelijk gebruikt op de stranden, waar de tractoren de beachcleaners trekken om de stranden schoon te houden. De gemeente Den Haag is voornemens om de levering en het onderhoud van totaal 7 grote tractoren (77kW/105pk) aan te besteden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000