612299-2026 - Ergebnis
Tschechien – Medizinische Geräte – ÚVN – VoFN Praha – zdravotnická technika - nákup – Anesteziologický přístroj II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚVN – VoFN Praha – zdravotnická technika - nákup – Anesteziologický přístroj II
BeschreibungAnesteziologický přístroj - Předmětem plnění této části VZ je dodávka 1 ks Anesteziologického přístroje - Součástí předmětu plnění je rovněž zajištění bezplatného záručního a 8letého pozáručního servisu nabízeného přístroje. - Součástí předmětu plnění jsou dále průběžné dodávky příslušenství - Součástí předmětu plnění jsou dále průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu
Interne Kennung13397/2026-ÚVN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelÚVN – VoFN Praha – zdravotnická technika - nákup – Anesteziologický přístroj