See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego w ramach zadania Doposażenie i modernizacja Oddziału Neurologicznego Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie - zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych–oferowanych parametrów”.
Vorherige Bekanntmachung: 404692-2026
Interne Kennung: DZ-751-48/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen
5. Los
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 1: Komputery typu AIO
Beschreibung: Pakiet 1: Komputery typu AIO
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 2: Drukarki
Beschreibung: Pakiet 2: Drukarki
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 3: Skaner
Beschreibung: Pakiet 3: Skaner
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen