See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 5 SWZ (Opis przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia następujących ofert częściowych: 1) CZĘŚĆ I - Dostawa paliw płynnych (benzyna bezołowiowa, olej napędowy – tankowanie na stacji paliw) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w województwie lubelskim (karty paliwowe lub system bezgotówkowy), 2) CZĘŚĆ II - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) dla Gospodarstwa Doświadczalnego, Felin ul. Doświadczalna 50, Lublin (system bezgotówkowy), 3) CZĘŚĆ III - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, Czesławice 4, 24-150 Nałęczów (system bezgotówkowy), 4) CZĘŚĆ IV - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, Uhrusk 122, 22-230 Wola Uhruska oraz Kolonia Bezek 46, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy), 5) CZĘŚĆ V - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Zakładu Hodowli Małych Przeżuwaczy i Doradztwa Rolniczego, Kolonia Bezek 119A, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy).
Interne Kennung: EZ-p.26.1.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2.Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3.Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I - Dostawa paliw płynnych (benzyna bezołowiowa, olej napędowy – tankowanie na stacji paliw) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w województwie lubelskim (karty paliwowe lub system bezgotówkowy)
Beschreibung: CZĘŚĆ I - Dostawa paliw płynnych (benzyna bezołowiowa, olej napędowy – tankowanie na stacji paliw) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Przyrodniczego w województwie lubelskim (karty paliwowe lub system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) dla Gospodarstwa Doświadczalnego, Felin ul. Doświadczalna 50, Lublin (system bezgotówkowy)
Beschreibung: CZĘŚĆ II - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) dla Gospodarstwa Doświadczalnego, Felin ul. Doświadczalna 50, Lublin (system bezgotówkowy) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 2 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, Czesławice 4, 24-150 Nałęczów (system bezgotówkowy)
Beschreibung: CZĘŚĆ III - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Czesławicach, Czesławice 4, 24-150 Nałęczów (system bezgotówkowy) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 3 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0003
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, Uhrusk 122, 22-230 Wola Uhruska oraz Kolonia Bezek 46, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy)
Beschreibung: CZĘŚĆ IV - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Gospodarstwa Doświadczalnego w Uhrusku, Uhrusk 122, 22-230 Wola Uhruska oraz Kolonia Bezek 46, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 4 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0004
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Zakładu Hodowli Małych Przeżuwaczy i Doradztwa Rolniczego, Kolonia Bezek 119A, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy).
Beschreibung: CZĘŚĆ V - Dostawa paliw płynnych (olej napędowy – dowóz na miejsce do zbiorników) do Zakładu Hodowli Małych Przeżuwaczy i Doradztwa Rolniczego, Kolonia Bezek 119A, 22-130 Siedliszcze (system bezgotówkowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku 5 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0005