2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implementace personálního a mzdového systému (opakovaná zakázka)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka, implementace a uvedení do provozu personálního a mzdového systému, zajištění potřebných licencí na dobu neurčitou, poskytování podpory po dobu neurčitou, dodávka 10 ks terminálů a zaškolení všech uživatelů a klíčových zaměstnanců.
Interne Kennung: NÚKIBVZ2026030
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001