2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) oraz obsługa urządzeń przeładunkowych i transportowych zamawiającego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1
Interne Kennung: 482600964
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Kompleksowa obsługa placów składowych i transportu wewnętrznego na powierzchni (w tym kopalnianych sieci kolei wąskotorowych) oraz obsługa urządzeń przeładunkowych i transportowych zamawiającego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w załączniku nr 1