See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa modernizacja strefy płatnego parkowania w Głogowie
Beschreibung: Kompleksowa modernizacja strefy płatnego parkowania w Głogowie zawierająca : 1) Dostawę, zaprogramowanie oraz montaż 40 sztuk, fabrycznie nowych, parkomatów dostosowanych do współpracy z istniejącym oprogramowaniem oraz bazą danych CPD. 2) Dostawę 10 sztuk dodatkowych kaset wymiennych na monety. 3) Przebudowę 6 sztuk parkomatów w zakresie umożliwienia wprowadzania numeru rejestracyjnego. 4) Dostawę 8 sztuk urządzeń kontrolerskich wraz z drukarkami oraz odpowiednim oprogramowaniem. 5) Dostawę 120 rolek papieru wodoodpornego do drukarek. 6) Dostawę i wdrożenie systemu administracyjno-windykacyjnego. 7) Usługę integracji systemu do obsługi parkomatów z oferowanym system kontrolersko-windykacyjnym. 8) Opracowanie i wdrożenie platformy internetowej dla kierowców. 9) Dostawę komputerów stacjonarnych wraz z systemem operacyjnym- 3 sztuki. 10) Dostawę laptopa wraz z systemem operacyjnym – 1 sztuka 11) Dostawę monitora – 1 sztuka 12) Dostawę drukarki laserowej monochromatycznej – 1 sztuka 13) Dostawę kserokopiarki kolorowej – 1 sztuka 14) Przeszkolenie wskazanych przez Zamawiającego pracowników z zakresu obsługi i serwisu dostarczonych parkomatów oraz systemów informatycznych. 15) Przedmiotem zamówienia objęte jest także udzielenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego 24 – miesięcznych licencji na oprogramowanie - przez co należy rozumieć: wdrożenie systemu, licencja administracyjno-windykacyjna, licencję kontrolerską, licencję na panel klienta(e-sklep obsługa klienta i zawiadomień online oraz system informatyczny i monitorujący prace parkomatów opisane w Opisie Przedmiotu Zamówienia. 16) Przekazanie dokumentacji technicznej i udzielenia gwarancji. 17) Uruchomienie i wykonanie próby eksploatacyjnej wszystkich dostarczonych urządzeń i systemów.
Vorherige Bekanntmachung: 425407-2025
Interne Kennung: GOU.OU.SPP.414.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0001