See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 16/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33731110 Intraokulare Linsen, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Ostrza tnące shavera
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 - Ostrza tnące shavera
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Instrumenty laparoskopowe
Interne Kennung: Część nr 2 - Instrumenty laparoskopowe
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Sonda, Laser Applicator
Interne Kennung: Część nr 3 - Sonda, Laser Applicator
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Jednorazowe zestawy kompatybilne z aparatem Unity i osprzęt
Interne Kennung: Część nr 4 - Jednorazowe zestawy kompatybilne z aparatem Unity i osprzęt
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Pomoce medyczne
Interne Kennung: Część nr 5 - Pomoce medyczne
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Jednorazowy zestaw do zabiegów zaćmy
Interne Kennung: Część nr 6 - Jednorazowy zestaw do zabiegów zaćmy
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Soczewka wielorazowa kompatybilna z systemem EIBOS 2
Interne Kennung: Część nr 7 - Soczewka wielorazowa kompatybilna z systemem EIBOS 2
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Metyloceluloza
Interne Kennung: Część nr 8 - Metyloceluloza
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Hialuronian
Interne Kennung: Część nr 9 - Hialuronian
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Interne Kennung: Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - Barwnik uniwersalny
Interne Kennung: Część nr 11 - Barwnik uniwersalny
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Pomoce medyczne
Interne Kennung: Część nr 12 - Pomoce medyczne
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - Pęseta LIM
Interne Kennung: Część nr 13 - Pęseta LIM
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Pomoce medyczne
Interne Kennung: Część nr 14 - Pomoce medyczne
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - Nożyczki endoskopowe zagięte
Interne Kennung: Część nr 15 - Nożyczki endoskopowe zagięte
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - Pomoce medyczne
Interne Kennung: Część nr 16 - Pomoce medyczne
612338-2026 - Competition
Poland – Operating-theatre instruments – Dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 16/ZP/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
Additional classification (cpv): 33196000 Medical aids, 33731110 Intraocular lenses, 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Pomoce medyczne
Internal identifier: Część nr 5 - Pomoce medyczne
Main classification (cpv): 33196000 Medical aids
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Main classification (cpv): 33731110 Intraocular lenses
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - Metyloceluloza
Internal identifier: Część nr 8 - Metyloceluloza
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Hialuronian
Internal identifier: Część nr 9 - Hialuronian
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Internal identifier: Część nr 10 - Pęseta krokodylek
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - Pomoce medyczne
Internal identifier: Część nr 12 - Pomoce medyczne
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13 - Pęseta LIM
Internal identifier: Część nr 13 - Pęseta LIM
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14 - Pomoce medyczne
Internal identifier: Część nr 14 - Pomoce medyczne
Lot: LOT-0015
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16 - Pomoce medyczne
Internal identifier: Część nr 16 - Pomoce medyczne