612353-2026 - Ergebnis
Estland – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Toetuste administreerimise ja kontrolli süsteemi (TAKS) arendus- ja hooldustööde tellimine
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toetuste administreerimise ja kontrolli süsteemi (TAKS) arendus- ja hooldustööde tellimine
Beschreibung: Sõlmitava raamlepingu objektiks on Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti (PRIA) IACS toetuste administreerimise ja kontrolli süsteemi (TAKS) ja sellega seotud liideste või TAKS-iga koostoimivate teiste tarkvarade osa(de) ja TAKS-i e-teenuste (nt e-PRIA TAKS-i puudutavad teenused) arendus- ja hooldustööde tellimine. Tarkvara arendus- ja hooldustööde hulka loetakse muuhulgas: 1) projekti juhtimist; 2) süsteemianalüüsi; 3) päringute ja aruannete koostamist; 4) tarkvara ja andmebaasi disaini; 5) programmeerimist; 6) testimist; 7) dokumenteerimist; 8) konsultatsiooni; 9) jm töid, mis on vajalikud TAKS-i ja TAKS-i e-teenuste arendamiseks ja hooldamiseks. Nt võidakse raamlepingu täitmise käigus luua hankijale ka uusi lahendusi (tarkvarasid), mis on seotud tarkvaraga TAKS. Sõlmitava raamlepingu eeldatav maksumus on 5 000 000 eurot ilma käibemaksuta. Sõlmitava raamlepingu maksimaalne maksumus on samuti 5 000 000 eurot ilma käibemaksuta. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309064-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0000