2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego do Wojskowego Instytutu Medycznego - Państwowego Instytutu Badawczego. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. 3. Zamówienie zostało podzielone na 4 pakiety: 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz 5. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 i 6 do swz 6. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 257 ustawy Pzp przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: P/413/2026/SZ/WIM/MON/ – 91/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39715100 Elektrische Durchlauferhitzer oder Warmwasserspeicher und Tauchsieder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 31524110 OP-Leuchten, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: system do podgrzewanie wody demineralizowanej - 1 sys.
Beschreibung: system do podgrzewanie wody demineralizowanej - 1 sys. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 2- wanna do mycia pacjentów oparzonych– 1 kpl.
Beschreibung: wanna do mycia pacjentów oparzonych– 1 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 3- lampa operacyjna – 5 kpl.
Beschreibung: lampa operacyjna – 5 kpl. - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 4- poz. 1 bronchoskop ultrasonograficzny; poz. 2 materiały jednorazowe do bronchoskop ultrasonograficzny
Beschreibung: poz. 1 bronchoskop ultrasonograficzny poz. 2 materiały jednorazowe do bronchoskop ultrasonograficzny . - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do swz
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial