2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorijas reaģentu iegāde augu patoloģijai un molekulārajai bioloģijai
Beschreibung: Laboratorijas reaģentu iegāde augu patoloģijai un molekulārajai bioloģijai
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien