See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa analogowo-cyfrowej centrali telefonicznej na potrzeby Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wraz z konserwacją, konfiguracją wewnętrznej sieci telefonicznej i usuwanie awarii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa fabrycznie nowej analogowo-cyfrowej centrali telefonicznej umieszczonej w lokalizacji położonej przy Placu Marii Curie-Skłodowskiej 4a w Lublinie wraz kompleksową opieką serwisową nad posiadanym systemem łączności, instalacją telefoniczną i urządzeniami końcowymi użytkowanymi we wszystkich obiektach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym etapy realizacji projektu zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający przed wszczęciem przedmiotowego postępowania przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe, zgodnie z art. 84 ust. 1 ustawy, w celu przygotowania postępowania i poinformowania Wykonawców o wymaganiach dotyczących zamówienia. Zamawiający ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia, zgodnie z art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy, wymaga złożenia oferty po odbyciu przez Wykonawcę obligatoryjnej wizji lokalnej. Zamawiający informuje, że Wykonawca jest zobowiązany odbyć obligatoryjną wizję lokalną przed upływem terminu składania ofert. Bezpośredni link do dokumentacji postępowania na stronie prowadzonego postępowania: https://pzp.umcs.pl/umcs/public/postepowanie?postepowanie=1503442
Vorherige Bekanntmachung: 166373-2026
Interne Kennung: PN/2-2026/DZP-p
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64214200 Telefonzentraldienste, 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen, 50332000 Wartung im Bereich Fernmeldeinfrastruktur, 50334110 Wartung von Telefonnetzen, 32551200 Telefonzentralen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji, zgodnie z zapisami określonymi w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).