612421-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Zapewnienie wsparcia i aktualizacji rozwiązania informatycznego Fudo Security obejmującego funkcjonalność monitorowania i nagrywania sesji zdalnych nawiązywanych do systemów informatycznych oraz świadczenie innych usług
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie wsparcia i aktualizacji rozwiązania informatycznego Fudo Security obejmującego funkcjonalność monitorowania i nagrywania sesji zdalnych nawiązywanych do systemów informatycznych oraz świadczenie innych usług
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wsparcia i aktualizacji rozwiązania informatycznego Fudo Security obejmującego funkcjonalność monitorowania i nagrywania sesji zdalnych nawiązywanych do systemów informatycznych oraz świadczenie innych usług. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a. świadczenie usług Wsparcia Technicznego dla posiadanego przez Jednostki Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt. III OPZ, w tym świadczenie usług: Aktualizacji, Bazy Wiedzy oraz Utrzymania Systemu, b. zapewnienie albo udzielanie wszelkich licencji na zasadach określonych w Umowie, c. świadczenie Asysty Technicznej w ramach puli do 500 roboczogodzin (w ramach prawa opcji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe warunki świadczenia usług zostały zawarte we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 5. Zamawiający, działając na podstawie art. 95 ust 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących: a. czynności osoby wyznaczonej ze strony Wykonawcy jako odpowiedzialnej za obsługę Umowy, wskazaną w § 10 Umowy, polegające, m.in. na bieżącym kontakcie z Zamawiającym i Jednostkami, b. czynności polegające na obsłudze i zarządzaniu Zgłoszeniami Serwisowymi składanymi przez Jednostki, na zasadach i w zakresie określonym we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 6. Znaczenie pojęć użytych w niniejszej SWZ jest tożsame z definicjami przyjętymi we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający dopuszcza jako rozwiązanie równoważne dostarczenie Systemu do rejestracji sesji zdalnych wraz ze Sprzętem Zastępczym niezbędnym do prawidłowego działania Systemu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i przeniesienie na rzecz Odbiorcy i Jednostek własności Sprzętu Zastępczego wraz z Oprogramowaniem (oprogramowanie równoważne, inne niż FUDO Security) oraz udzielenie lub zapewnienie udzielenia licencji wieczystych do Oprogramowania niezbędnego do prawidłowego działania Systemu. W takim przypadku do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie Projektu wdrożenia obejmującego instalację i konfigurację Systemu oraz integrację z systemami obecnie funkcjonującymi u Odbiorcy i w Jednostkach, uruchomienie i dokonanie konfiguracji Sprzętu Zastępczego i Oprogramowania w oparciu o założenia Projektu wdrożenia w 12 niezależnych lokalizacjach Jednostek, wraz z migracją wszystkich danych oraz całej obecnej konfiguracji łącznie z uprawnieniami i istniejącymi nagraniami, przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla maksymalnie 6 osób z zakresu funkcjonowania dostarczonego Systemu Równoważnego i administrowania nim w 12 niezależnych lokalizacjach Jednostek, udzielenie gwarancji na okres od podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia Systemu do upływu 36 miesiąca świadczenia usług Wsparcia Technicznego, w ramach której zostanie zapewniona opieka serwisowa dla dostarczonego i uruchomionego Systemu wraz ze Sprzętem niezbędnym do prawidłowego działania Systemu, wykonanie Dokumentacji Powykonawczej.
Interne KennungWZP-421-44/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 48517000 IT-Softwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie wsparcia i aktualizacji rozwiązania informatycznego Fudo Security obejmującego funkcjonalność monitorowania i nagrywania sesji zdalnych nawiązywanych do systemów informatycznych oraz świadczenie innych usług. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a. świadczenie usług Wsparcia Technicznego dla posiadanego przez Jednostki Systemu, zgodnie z wymaganiami określonymi w pkt. III OPZ, w tym świadczenie usług: Aktualizacji, Bazy Wiedzy oraz Utrzymania Systemu, b. zapewnienie albo udzielanie wszelkich licencji na zasadach określonych w Umowie, c. świadczenie Asysty Technicznej w ramach puli do 500 roboczogodzin (w ramach prawa opcji). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 4. Szczegółowe warunki świadczenia usług zostały zawarte we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 5. Zamawiający, działając na podstawie art. 95 ust 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy wszystkich osób wykonujących: a. czynności osoby wyznaczonej ze strony Wykonawcy jako odpowiedzialnej za obsługę Umowy, wskazaną w § 10 Umowy, polegające, m.in. na bieżącym kontakcie z Zamawiającym i Jednostkami, b. czynności polegające na obsłudze i zarządzaniu Zgłoszeniami Serwisowymi składanymi przez Jednostki na zasadach i w zakresie określonym we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 6. Znaczenie pojęć użytych w niniejszej SWZ jest tożsame z definicjami przyjętymi we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający dopuszcza jako rozwiązanie równoważne dostarczenie Systemu do rejestracji sesji zdalnych wraz ze Sprzętem Zastępczym niezbędnym do prawidłowego działania Systemu zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i przeniesienie na rzecz Odbiorcy i Jednostek własności Sprzętu Zastępczego wraz z Oprogramowaniem (oprogramowanie równoważne, inne niż FUDO Security) oraz udzielenie lub zapewnienie udzielenia licencji wieczystych do Oprogramowania niezbędnego do prawidłowego działania Systemu. W takim przypadku do obowiązków Wykonawcy należy opracowanie Projektu wdrożenia obejmującego instalację i konfigurację Systemu oraz integrację z systemami obecnie funkcjonującymi u Odbiorcy i w Jednostkach, uruchomienie i dokonanie konfiguracji Sprzętu Zastępczego i Oprogramowania w oparciu o założenia Projektu wdrożenia w 12 niezależnych lokalizacjach Jednostek, wraz z migracją wszystkich danych oraz całej obecnej konfiguracji łącznie z uprawnieniami i istniejącymi nagraniami, przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla maksymalnie 6 osób z zakresu funkcjonowania dostarczonego Systemu Równoważnego i administrowania nim w 12 niezależnych lokalizacjach Jednostek, udzielenie gwarancji na okres od podpisania Protokołu Odbioru Wdrożenia Systemu do upływu 36 miesiąca świadczenia usług Wsparcia Technicznego, w ramach której zostanie zapewniona opieka serwisowa dla dostarczonego i uruchomionego Systemu wraz ze Sprzętem niezbędnym do prawidłowego działania Systemu, wykonanie Dokumentacji Powykonawczej.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający gwarantuje wykonanie zakresu zamówienia określonego w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), za wyjątkiem usług Asysty Technicznej Wykonawcy opisanych w pkt VI OPZ, która będzie realizowana zgodnie z bieżącymi potrzebami Jednostek w tym zakresie w okresie obowiązywania Umowy (w ramach prawa opcji).