2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanvullende capaciteit onkruidbeheersing op verhardingen
Beschreibung: Het beoogde resultaat van deze aanbestedingsprocedure is het afsluiten van één raamovereenkomst voor de aanvullende capaciteit voor onkruidbeheersing op verhardingen. De aanvullende inzet is benodigd naast de eigen capaciteit van opdrachtgever zelf. De looptijd van de raamovereenkomst is voor een vaste periode van twee (2) jaar (van 1-1-2027 tm 31-12-2028) en vervolgens vier (4) keer een optionele verlenging van 1 jaar (2029, 2030, 2031 en 2032). De maximale opdrachtwaarde onder de totale duur van de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen wordt gesteld op EUR. 1.500.000, - exclusief BTW. Dit is de reële verwachting over de gehele looptijd van EUR. 250.000, - exclusief BTW per contractjaar inclusief mogelijke verlengingen.
Interne Kennung: MRL-2026-onkruidbeheersing
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Raamovereenkomst aanvullende capaciteit onkruidbeheersing op verhardingen De maximale opdrachtwaarde onder de totale duur van de raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen wordt gesteld op EUR. 1.500.000, - exclusief BTW. Dit is de reële verwachting over de gehele looptijd van EUR. 250.000, - exclusief BTW per contractjaar inclusief mogelijke verlengingen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vier (4) keer een optionele verlenging van 1 jaar (2029, 2030, 2031 en 2032).
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: MRL-2026-onkruidbeheersing
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: