2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury kontrolnej i badawczej - urządzenie do automatycznej, magnetycznej izolacji kwasów nukleinowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kontrolnej i badawczej - urządzenie do automatycznej, magnetycznej izolacji kwasów nukleinowych, w zakresie i ilości zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: KU.2301.106.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte, 38950000 Polymerase Kettenreaktion (PCR), 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury kontrolnej i badawczej - urządzenie do automatycznej, magnetycznej izolacji kwasów nukleinowych, w zakresie i ilości zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: KU.2301.106.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Additional classification (cpv): 38434500 Biochemical analysers, 38950000 Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment, 38437000 Laboratory pipettes and accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001