2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directievoering en toezicht bouw Milieustraat en overige nieuwbouw aan de Lodewijkstraat
Beschreibung: Het betreft directievoeren en toezicht houden op de civiele - en bouw werkzaamheden voor de bouw van een milieustraat en diverse overige bouwwerken waaronder een beheerdersgebouw op de Locatie: Lodewijkstraat in Eindhoven Zie aanbesteding leidraad
Interne Kennung: 2025-22-TS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Directievoering en toezicht mls Lodewijkstraat
Beschreibung: Directievoeren en toezicht milieustraat en overige te realiseren nieuwbouw waaronder een beheerdersgebouw 1 directievoerder, 1 toezichthouder en 1 architect
Interne Kennung: 1