2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w komunikacji miejskiej organizowanej przez Miasto Kielce – Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, na obszarze Miasta Kielce oraz gmin objętych porozumieniami międzygminnymi; 2. Przedmiotem zamówienia są usługi przewozowe świadczone przez okres 10 lat (120 miesięcy) w ilości rocznej 8.000.000 (osiem milionów) wozokilometrów. Szczegółowy opis przedmiotu zmówienia określony został w Załączniku Nr 1 do SWZ. 3. Zamawiający wymaga, aby usługi przewozowe wykonywane były osobiście przez Wykonawcę; 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę: - kierowców autobusów, - dyspozytorów, - pracowników służby nadzoru ruchu, świadczących pracę na rzecz Wykonawcy w okresie obowiązywania Umowy . Zamawiający w czasie realizacji Umowy zastrzega sobie prawo do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymogu zatrudnienia kierowców, dyspozytorów i służby nadzoru ruchu na podstawie umowy o pracę. Kontroli zatrudnienia będą dokonywać upoważnieni pracownicy Zamawiającego.
Interne Kennung: 10/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 80 000 000 Kilometer