See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVICII DE SPALARE SI CALCARE A INVENTARULUI MOALE
Beschreibung: SERVICII DE SPALARE SI CALCARE A INVENTARULUI MOALE - AC 24 LUNI, CONFORM CAIETULUI DE SARCINI ANEXAT. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor conform art. 160-161 din Legea 98/2016 si art. 8 din HG 419, termenul incluzand si termenul prevazut pentru verificarea ANAP a propunerilor de raspuns. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/ candidaturilor: 18 zile.
Interne Kennung: 45410922026-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne Kennung: 1