612448-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Feuerversicherungen – Brandverzekering ten behoeve van N.V. Juva
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBrandverzekering ten behoeve van N.V. Juva
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan. 1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensGelet op onderstaande aspecten is gekozen voor een openbare procedure: • Het aantal marktpartijen. • Het gegeven dat meerdere risicodragers nodig zijn om de polis in co-assurantie “volgetekend” te krijgen, en er derhalve geen noodzaak tot en/of behoefte aan nadere selectie is.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungDoelstelling van deze aanbestedingsprocedure is het gunnen van de Opdracht aan één Gegadigde of meerdere geschikte Gegadigden waarmee een Overeenkomst met betrekking tot de Brandverzekering wordt aangegaan.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe Overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van initieel 3 jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst doorlopend te verlengen met wederzijdse goedkeuring voor telkens een periode van 12 maanden tot een totale looptijd van 9 jaar is bereikt.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
Additional classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
612448-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de seguros de incendio – Brandverzekering ten behoeve van N.V. Juva
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 66515100 Servicios de seguros de incendio
Clasificación adicional (cpv): 66510000 Servicios de seguros
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1
Opciones