See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja samochodu Star 266 do wersji Star 266 M2 z dostosowaniem i wyposażeniem ruchomego Warsztatu służby UiE
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: wykonanie modernizacji samochodu Star 266 do wersji Star 266 M2 z dostosowaniem i wyposażeniem ruchomego Warsztatu służby UiE (RWEMiBS) w ilościach - 1 szt. w ramach zamówienia podstawowego i 5 szt. w ramach zamówienia opcjonalnego, wykonanie modernizacji samochodów STAR 266 do wersji STAR 266 M2 z modyfikacją nadwozia Ruchomego Warsztatu Naprawy Sprzętu Artyleryjskiego i Uzbrojenia Pokładowego (RWArtUP) w ilości 6 szt. w ramach zamówienia opcjonalnego
Vorherige Bekanntmachung: 444383-2026
Interne Kennung: W/9/12WOG/2026
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 5 szt. modernizacji pojazdów RWEMiBS i 6 szt. modernizacji pojazdów RWArtUP Zamawiający poinformuje Wykonawcę o uruchomieniu prawa opcji w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.