2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cykliczne dostawy materiałów szewnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli.
Beschreibung: Cykliczne dostawy materiałów szewnych dla potrzeb Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli. w okresie 24 m-cy ujęte w 29 częściach ( zadaniach). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy
Interne Kennung: 1028 ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 – Szew syntetyczny ,pleciony ,powlekany, wchłaniający się do 56-70 dni z powłoką antybakteryjną,zawierający tricloksan, wchłaniający się , okres podtrzymywania tkanokwego 75% po 14 dniach
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – Szew syntetyczny ,pleciony ,powlekany , wchłaniający się od 56 -70 dni
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 – Szew syntetyczny niewchłanialny monofilament polipropylenowy do sztucznych wszczepów, jałowy
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 – Jednowłóknowy szew syntetyczny ,wchłanialny o wydłużonym czasie wchłaniania 180- 210 dni
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 – Niewchłanialny, pleciony, powlekany szew syntetyczny, jałowy poliestrowy
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 – Szew syntetyczny, wchłanialny, pleciony, powlekany, podtrzymujący tkankę od 7-11 dni, wchłanialny.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 – Szew syntetyczny , jednowłóknowy, niewchłanialny, jałowy, poliamidowy
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 – Szew chirurgiczny, niewchłanialny, pleciony, syntetyczny, poliestrowy będący kompozycją politereftalonu etylenu
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 – Produkty specjalistyczne i inne materiały wspomagajace gojenie się ran
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 – Staplery jednorazowego użytku okrężne
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 – Szew syntetyczny, pleciony, powlekany, wchłanialny, podtrzymujący tkankę od 10 – 14 dni
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 12
Beschreibung: Zadanie nr 12 – Szew niewchłanialny pleciony, powlekany, z naturalnych włókien jedwabnych
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 13
Beschreibung: Zadanie nr 13 – Stapler skórny , urządzenie do usuwania zszywek
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 14
Beschreibung: Zadanie nr 14 – Bezwęzłowe urządzenie do kontrolowanego zamykania ran z dwoma igłami, szew syntetyczny wykonany z polidioksanonu, ze spiralnie ułożonymi kotwicami barwiony na fioletowo, wchłanialny.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 15
Beschreibung: Zadanie nr 15 – Staplery
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 16
Beschreibung: Zadanie nr 16 – Nici chirurgiczne
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 17
Beschreibung: Zadanie nr 17 – Szew monofilamentowy, haczykowy
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 18
Beschreibung: Zadanie nr 18 – Utleniona, regenerowana celuloza
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 19
Beschreibung: Zadanie nr 19 – Wosk kostny
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 20
Beschreibung: Zadanie nr 20 – Monofilamentowy kompozyt polipropylenu i poliglekapronu-25 o niskiej gramaturze-28g/m2, dużej średnicy porów 3-4 mm,
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 21
Beschreibung: Zadanie nr 21 – Siatki do przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 22
Beschreibung: Zadanie nr 22 – Hemostatyki
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 23
Beschreibung: Zadanie nr 23 – Nici okulistyczne II
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 24
Beschreibung: Zadanie nr 24 – Szew wchłanialny, syntetyczny z mieszaniny kwasu poliglikolowego i polimlekowego, pleciony, powlekany
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 25
Beschreibung: Zadanie nr 25 – Siatki chirurgiczne II
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 26
Beschreibung: Zadanie nr 26 – Hemopatch
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 27
Beschreibung: Zadanie nr 27 – Taśma chirurgiczna
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 28
Beschreibung: Zadanie nr 28– Stabilizatory (płytki) do stabilizacji przegrody nosa - dwupłytkowe
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 29
Beschreibung: Zadanie nr 29 - Szew syntetyczny, niewchłanialny, monofilamentowy, niepowlekany, poliamidowy