2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provozní podpora PROXIO pro hl. m. Prahu
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování služeb provozní podpory PROXIO: • zajištění základní podpory PROXIO (garance časového průběhu řešení reklamací a nereklamačních požadavků spojených s provozem systému, nahlášených a sledovaných v systému service desku -online nástroje zpřístupňujícího evidenci reklamací a požadavků - podle kategorií jejich závažnosti) - požadavek na integraci s centrálním SD MHMP, • zajištění rozšířené podpory PROXIO (školení, drobné úpravy aplikace podle aktuálních požadavků uživatelů, řešení požadavků na úpravu provozních parametrů systému, implementace nových verzí, poskytování konzultací a metodické podpory), a to dle požadavků zadavatele ve vztahu k subjektům, které spadají pod některou z kategorií uvedených v příloze č. 1 A zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25/NADL/19
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001