2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa odcinka linii kolejowej nr 285 w zakresie wyniesienia toru na obiekt inżynieryjny nad ul. Bardzką we Wrocławiu" w ramach projektu pn.: „Projekty przygotowawcze”
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa odcinka linii kolejowej nr 285 w zakresie wyniesienia toru na obiekt inżynieryjny nad ul. Bardzką we Wrocławiu" w ramach projektu pn.: „Projekty przygotowawcze” w tym: 1) Faza I - Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem kompletu decyzji administracyjnych obejmująca: 1) Opracowanie Koncepcji Programowo-Przestrzennej (KPP); 2) Uzyskanie ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach; 3) Uzyskanie ostatecznej decyzji o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej lub decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego; 4) Uzyskanie ostatecznego pozwolenia wodnoprawnego; 5) Opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych z dokumentacją geotechniczną i geologiczno-inżynierską wraz z uzyskaniem Pozwolenia na budowę; 6) Opracowanie materiałów przetargowych tj: OPZ, Przedmiar robót / RCO, Kosztorys Inwestorski, STWiORB, PFU dla branży Automatyki Kolejowej oraz Teletechniki i Instalacji Informatycznej; 7) Uzyskanie certyfikacji na etapie projektowania 2) Faza II - Prawo opcji obejmujące pełnienie nadzoru autorskiego na czas realizacji robót budowlanych. 2. Okres realizacji Zamówienia - w terminie 21 miesięcy od zawarcia Umowy (w przypadku nieskorzystania z Prawa Opcji oraz braku konieczności opracowania oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko). Maksymalny zakładany czas realizacji Umowy wynosi 62 miesięcy od zawarcia Umowy (w przypadku skorzystania z Prawa Opcji oraz konieczności opracowania oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko). Przy czym: 1) Faza I – zostanie zrealizowana w terminie 21 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, w przypadku braku konieczności opracowania oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, 2) Faza I – zostanie zrealizowana w terminie 41 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, w przypadku konieczności opracowania oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, 3) Faza II – od dnia następnego po dniu zawarcia przez Zamawiającego umowy z wykonawcą zamówienia na roboty budowlane do czasu dokonania (ostatniego) odbioru końcowego robót budowlanych, czas trwania tej fazy określa się na 21 miesięcy (Prawo Opcji) 4) pomiędzy Fazą I a Fazą II odbędzie się procedura przetargowa, której zakładany czas trwania to 6 miesięcy.
Interne Kennung: 9090/IREZA4/03407/03431/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji (Faza II) - stanowi uprawnienie Zamawiającego obejmujące pełnienie nadzoru autorskiego na czas realizacji robót budowlanych. Termin realizacji - od dnia następnego po dniu zawarcia przez Zamawiającego umowy z wykonawcą zamówienia na roboty budowlane do czasu dokonania (ostatniego) odbioru końcowego robót budowlanych, czas trwania opcji (Fazy II) określa się na 21 miesięcy.